RapidMT2

RapidMT2 gwarantuje wspaniałą zabawę

Ogłoszenie

PROSZE DZIŚ SKŁADAĆ PODANIA SERWER WŁĄCZONY OD JUTRA GODZINA 10:00 Dla tema 9:00 SIEĆ RapidMT2 haslo 123123

#1 2011-02-13 19:27:45

Lexxd

Nówka

Zarejestrowany: 2011-02-13
Posty: 1
Punktów :   

Podanie na gm.

Hej! Mam na imię Kamil  Mam 15 lat.
Otóż, jak głosi temat postu oraz działu, chciałbym zgłosić swoją "kandydaturę" na GM-a na serwerze RapidMt2.
W Metina gram ogólnie już od ponad dwóch lat. Prawie trzy. Tyle się już napatrzyłem na różne boty oraz hackerów, że nie sprawia mi problemu wykrycie ich.



Przeważnie gram wojem body, czasem wojem mental, gdy zachciewa mi się bardzo ostro expić, bić metki i dążyć oczywiście do bycia "Pro".
Przeważnie osiągam b. dobre wyniki. Na tym serverze dopiero zacząłem grać, Surą wp  .

Poza tym lubię pomagać innym. Nie wrzeszczę, ale czasem potrafię dogadać niemiłemu, natrętnemu graczowi. Jak mus to mus.
Potrafię pomóc, nie jestem porywczy, chętnie udzielę wskazówek graczowi proszącemu o pomoc.
Na serwerach hamachi gm byłem wiele razy na hardach i 4 fun nie będe mówił ile bo dużo tego było i nie chce skłamać

Skąd jestem?

Z Koszalina, w woj. zachodniopomoskim. Kocham swoje miasto. Dużo zieleni i cieplutko

Czym się interesuję?

Jak łatwo zgadnąć- Metinem, po prostu grami.
Od ponad trzech lat grać w Call Of Duty, w każdej części potrafiłem dokopać, obecnie starsze wersje zeszły w cień, obecnie gram w CoD: Modern Warfare 2. Jeśli ktoś z Was również gra, to zapraszam do wspólnej gry, piszcie na moje GG (podam niżej).
Interesuję się również wojskowością, militariami, wszystkim co strzela, lata, niszczy. To mnie po prostu kręci Smile
Znam też komendy potrzebne do pracy GM'a w Metinie.
Bardzo bym chciał pomóc w rozwoju serwera.
Postaram się z całych swoich sił.
Moim priorytetem będzie łapanie graczy na sh i pomaganie uczciwym
Kontakt

GG: 24172232

Mam nadzieję, że uda mi się dostać do grona Administratorów
Pozdrawiam, Kamil.
Ps.Podanie wysyłałem na hamachi ale cie rozłączyło więc wole dać jeszcze raz.

Ostatnio edytowany przez Lexxd (2011-02-13 19:30:56)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mse.pun.pl www.narutoyoyo.pun.pl www.diablots.pun.pl www.forestwars.pun.pl www.ssclansite.pun.pl